• Voľné miesta na našej škole

    • V zmysle § 84 zákona NR SR č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňujeme informáciu o voľnom pracovnom mieste :

      Názov a adresa zamestnávateľa: Materská škola, Smetanova 11, 040 01 Košice

      Kontakt:  0907 900 140, smetanova11@gmail.com

    • Pomocná sila v kuchyňa

      • Úväzok:
        100%
        Dátum nástupu:
        3.4.2024
      • Požiadavky:
        Kvalifikačné predpoklady:
        - stredoškolské bez maturity v odbore stravovania, potravinárstva
        - úplné stredné vzdelanie v odbore stravovania, potravinárstva
        - odborná spôsobilosť pre vykonávanie epidemiologicky závažných činností pre prácu s potravinami

        Ďalšie požiadavky:
        - oceníme komunikatívnosť, ľudskosť, nekonfliktnú povahu a pozitívny vzťah k deťom

        Náplň práce:
        - pomocné práce pri výrobe jedál, výdaj stravy
        - zber a umývanie kuchynského riadu
        - upratovanie priestorov prevádzky školského stravovania

        Platové náležitosti:
        - v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov. 833,50 €

        Zoznam požadovaných dokladov:
        • Žiadosť o prijatie do zamestnania
        • Profesijný životopis
        • Kópie dokladov o vzdelaní a odbornej spôsobilosti
        • Súhlas so spracovaním osobných údajov

        Dátum podania žiadosti spolu s požadovanými dokladmi:
        Požadované doklady zašlite najneskôr do 15.03.2024 na e-mailovú adresu smetanova11@gmail.com, alebo poštou na adresu: Materská škola, Smetanova 11, Košice 040 01

        Vedenie školy bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

        Kontaktné informácie :
        Materská škola Smetanova 11, Košice
        Mgr. Martina Demková, riaditeľka MŠ
        Kontakt : 0907 900 140
    • Kontakty

      • Materská škola Košice-Juh, Smetanova 11
      • +421 907 900 140 -riaditeľka školy +421 907 900 170 -vedúca ŠJ +421 918 243 293 -hospodárka školy
      • Smetanova 11, Košice 040 03 Slovakia
      • 35557338
      • 055/ 678 74 76 -MŠ 055/ 678 60 64 - ŠJ
      • Riaditeľka školy- denne od 10:00 do 12:00hod. resp. po telefonickom dohovore Hospodárka školy- denne od 12:0do 14:00hod. resp. po telefonickom dohovore, v prípade poplatkov telefonicky Vedúca ŠJ- denne od 10:00 do 12.00hod a podľa telefonického dohovoru, poplatky telefonicky denne od 07:00 do 15:00hod., odhlasovanie zo stravy denne do 08:00 hod. Triedne učiteľky- podávajú a poskytujú informácie o dieťati pri osobnom stretnutí, poskytujú odborné poradenstvo, konzultácie, vykonávajú a vedú pedagogickú diagnostiku a priebežne informujú zákonných zástupcov o výsledkoch, podávajú všetky informácie ohľadom pobytu dieťaťa v MŠ
    • Prihlásenie